Organizacija

JAVNE NABAVKE

Odluku o poništenju možete pogledati na linku:

scan0719Ž

PLAN JAVNIH NABAVKI I ODLUKU MOŽETE POGLEDATI NA ODGOVARAJUĆIM LINKOVIMA:

scan0699

scan0704

Uprava škole
  • Šahinagić Esada – Direktorica
  • Husić Jasmina – Pomoćnik direktora
  •  – Pedagog
  • Pločo Anisa – Sekretar
  • Begić Ajdin – Bibliotekar
  • Azra Bubalo –  Psiholog
  • Sadija Lukač –  socijalni radnik
    Nastavno osoblje
    R.Br.

    PREZIME I IME

    PROFESORA-NASTAVNIKA

    PREDMET KOJI PREDAJE
    1 Fejzić Vildana Nastavnik razredne nastave
    2 Vreto Ismeta Nastavnik razredne nastave
    3 Salčin Elvira Nastavnik razredne nastave
    4 Nastavnik razredne nastave
    5 Radončić Amila Nastavnik razredne nastave
    6 Dizdarević Senada Nastavnik razredne nastave
    7 Račić Hanka Nastavnik razredne nastave
    8 Hadžić-Podrimćak Merita Nastavnik razredne nastave
    9 Prašović Aida Nastavnik razredne nastave
    10 Šeila Zaimović Nastavnik razredne nastave
    11 Babić Mirela Nastavnik razredne nastave
    12 Grubešić Alma Nastavnik razredne nastave
    13 Mujković-Popović Lejla Nastavnik razredne nastave
    14 Bašić Aida Nastavnik razredne nastave
    15 Čolić Aldin Nastavnik razredne nastave
    16 Dacić Lejla Nastavnik razredne nastave
    17 Sarvan Binasa Nastavnik razredne nastave
    18 Memišević Hamida Nastavnik razredne nastave
    19 Ismić Edina Nastavnik razredne nastave
    20 Velić Halilović Anesa Nastavnik razredne nastave
    21 Demir Mirnesa Hemija
    22 Mujčinović Hamida Bosanski ,hrvatski,srpski jezik i književnost
    23  Alma Pašalić Bosanski,hrvatski,srpski jezik i knjizevnost
    24 Schaffer Anesa Bosanski,hrvatski,srpski jezik i knjizevnost
    25 Kamenjaš K. Amra Bosanski ,hrvatski,srpski jezik i književnost
    26 Borović Nusret Matematika
    27 Junuzović Aleksandra Matematika i fizika
    28 Indira S. Nikšić Matematika
    28 Mehmedović Meho Tehnička kultura i Informatika
    29 Husić Haris Informatika
    30 Nedžad Osmanović Tjelesni  i zdravstveni odgoj
    31 Kadrić Lela Engleski jezik
    32 Đaltur Amra Likovna kultura
    33 Imsirović Mirsad Tjelesni  i zdravstveni odgoj
    34 Kalamujić Amina Biologija
    35 Enisa Kulašin Geografija
    36  Suada Husičić Historija
    37 Kršo Mediha Vjeronauka
    38 Mušović Azra Vjeronauka
    39 Demir Almin Engleski jezik
    40 Voloder Elma Engleski jezik
    41 Husić Aldijana Engleski jezik
    42 Adilovic S.Elma Njemački jezik
    43 Lepić Indira Tehnička kultura
    44 Čelik Sabin Muzička kultura
    45 Mršo Dijana Muzička kultura
    46 Emina Merzić Matematika
    47 Čogić Džejma Historija
    48 Džananović Muhidin Njemački jezik
    49 Ajva Ćatić Biologija
    50 Botulja Burza Esma Engleski jezik
    51 Mujkić Fikreta Geografija
    52 Kršo Ajla Osnovi tehnike
    53 Indira Lepić Kultura življenja
    54. Amra Bećirspahić Građansko obrazovanje
    55. Lejla Husić Vjeronauka
    56. Alić Anesa Priroda/BHS/Društvo
    57. Adin Leka Tjelesni  i zdravstveni odgoj
    58. Mirela Kurtović Osnove tehnike

     

     

    Tehničko osobljke
    2 Ramić Nusreta Higijeničar poslovnog prostora
    3 Džindo Ćamka Higijeničar poslovnog prostora
    4 Kapetanović Eldina Higijeničar poslovnog prostora
    6 Dedić Fehma Higijeničar poslovnog prostora
    7
    8
    9
    10
    11.  Zina Karahodža Higijeničar poslovnog prostora
    12 Nermina Saračević Higijeničar poslovnog prostora
    Razredništva

    Razred i odjeljenje – Razredne starješine

    I 1 – FEJZIĆ VILDANA

    I 2 – DACIĆ LEJLA

    I 3 – ŠEILA ZAIMOVIĆ

    I 4 – HAMIDA MEMIŠEVIĆ

    II 1 – BAŠIĆ AIDA

    II 2 – RAČIĆ HANKA

    II 3 – VRETO ISMETA

    II 4 – ANESA VELIĆ HALILOVIĆ

    III 1 – MUJKOVIĆ-POPOVIĆ LEJLA

    III 2 – MERITA P. HADŽIĆ

    III 3 – BABIĆ MIRELA

    III 4 – ISMIĆ EDINA

    III 5 – DIZDAREVIĆ SENADA

    IV 1 – PRAŠOVIĆ AIDA

    IV 2 – ČOLIĆ ALDIN

    IV 3 – SALČIN ELVIRA

    IV 4 – RADONČIĆ AMILA

    V 1 – ALIĆ ANESA

    V 2 – MIRELA KURTOVIĆ

    V 3 – SARVAN BINASA

    V 4 – GRUBEŠIĆ ALMA

    V 5 – OSMANOVIĆ NEDŽAD

    VI 1 – AMRA ĐALTUR

    VI 2 – BOROVIĆ NUSRET

    VI 3 – VOLODER ELMA

    VI 4 – ČELIK SABIN

    VI 5 – MUJČINOVIĆ HAMIDA

    VII 1 – ELMA ADILOVIĆ-SIJERČIĆ

    VII 2 – SCHAFFER ANESA

    VII 3 – ESMA BOTULJA-BURZA

    VII 4 – KALAMUJIĆ AMINA

    VIII 1 – ALMIN DEMIR

    VIII 2 – AMRA KIJAMET KAMENJAŠ

    VIII 3 – DŽANANOVIĆ MUHIDIN

    VIII 4 – MEHMEDOVIĆ MEHO

    IX 1 – INDIRA SELMANOVIĆ NIKŠIĆ

    IX 2 – KRŠO MEDIHA

    IX 3 – KULAŠIN ENISA

    IX 4 – JUNUZOVIĆ ALEKSANDRA

    Nastavnici u produženom boravku

    NASTAVNICI U PRODUŽENOM BORAVKU

    1. Hodžić Elvedina Odgajat.u prod.boravku
    2. Mastilović Ines Odgajat.u prod.boravku
    3. Kustura Sanela Odgajat.u prod.boravku
    4. Samira Durmo Odgajat.u prod.boravku
    5. Samira Leventa Odgajat.u prod.boravku
    Zakoni i propisi

    Zakon o osnovnom odgoju i obrazovanju

    (“Službene novine Kantona Sarajevo“, broj:  23/17,   33/17,   30/19,   34/20 i 33/21)

    Kolektivni ugovor za djelatnosti predškolskog odgoja i osnovnog odgoja i obrazovanja u Kantonu Sarajevo 

    (“Službene novine Kantona Sarajevo“ broj: 24/22    40/22)         

    Odluka o pedagoškim standardima i normativima za osnovnu školu

    (“Službene novine Kantona Sarajevo“ broj: 30/18, 9/22 i 20/22)

    Pravilnik sa kriterijima za prijem radnika u radni odnos u osnovnim školama kao javnim ustanovama na području Kantona Sarajevo

    (“Službene novine Kantona Sarajevo“ broj: 12/22 i 22/22)

    Pravilnik o vođenju evidencije o neprihvatljivim oblicima ponašanja i zaštiti učenika i Pravilnik o izmjenama i dopunama Pravilnika o vođenju evidencije o neprihvatljivim oblicima ponašanja i zaštiti učenika

    (“Službene novine Kantona Sarajevo“ broj:  29/19   i    38/22)

    Pravilnik o ishrani učenika u osnovnim i srednjim školama Kantona Sarajevo

    (“Službene novine Kantona Sarajevo“ broj: 2/18)

    Pravilnik o praćenju, vrednovanju i ocjenjivanju učenika osnovnih i srednjih škola u Kantonu Sarajevo

    (“Službene novine Kantona Sarajevo“ broj: 24/18   13/20)

    Pravilnik o prepoznavanju, prevenciji i zaštiti od diskriminacije u osnovnim školama

    (“Službene novine Kantona Sarajevo“ broj: 52/19)

    Pravilnik o vođenju pedagoške dokumentacije i evidencije u osnovnoj školi

    (“Službene novine Kantona Sarajevo“ broj: 46/18  dio 1/2  46/18 dio 2/2     3/20     25/21)

    Pravilnik o postupku utvrđivanja uslova i o sadržaju i načinu vođenja registra osnovnih škola

    (“Službene novine Kantona Sarajevo“ broj: 20/99)

    Uputstvo za ostarivanje prava na zdravstveno osiguranje učenika

    (“Službene novine Kantona Sarajevo“ broj: 7/22)

    Pravilnik o internoj evaluaciji znanja učenika osnovnih i srednjih škola i eksternoj procjeni znanja učenika osnovnih škola Kantona Sarajevo

    (“Službene novine Kantona Sarajevo“ broj: 15/18  17/18)

    Pravilnik o načinu i obliku provođenja odgojno-obrazovne podrške i stručnog tretmana

    (“Službene novine Kantona Sarajevo“ broj: 29/19 i 38/22)

    Pravilnik o organizaciji i realizaciji specifičnih oblika nastave iz predmeta tjelesni i zdravstveni odgoj u osnovnoj školi

    (“Službene novine Kantona Sarajevo“ broj: 53/18)

    Pravilnik o inkluzivnom obrazovanju

    (“Službene novine Kantona Sarajevo”, broj: 32/19)

    JAVNE NABAVKE

    ODLUKU I PLAN JAVNIH NABAVKI MŽETE POGLEDATI NA PRILOŽENIM LINMKOVIMA:

    scan0699

    scan0704