Raspored zvona
PRVA SMJENA |
DRUGA SMJENA |
||
1. ČAS |
8:00 – 8:45 |
1. ČAS |
14:00 – 14:45 |
2. ČAS |
8:50 – 9:35 |
2. ČAS |
14:50 – 15:35 |
3. ČAS |
9:40 – 10:25 |
3. ČAS |
15:40 – 16:25 |
4. ČAS |
10:45 – 11:30 |
4. ČAS |
16:45 – 17:30 |
5. ČAS |
11:35 – 12:20 |
5. ČAS |
17:35 – 18:20 |
6. ČAS |
12:25 – 13:10 |
6. ČAS |
18:25 – 19:10 |
MEĐUSMJENA (PRVAČIĆI) – 11:30 – 13:45
Učenici generacije i ponosi škole
2011 - 2012.
Učenik generacije za školsku 2011/2012 godinu: Saira sakalaš
Ponosi škole:
1.Ćorović Dalila
2.Šačić Džana
3.Mehanović Lejla
4.Tupković Adna
5.Horo Elma
6.Kubur Nejla
7.Mujagić Amila
8.Hasković Hasan
9.Topčić Asim
2010 - 2011
Učenik generacije za školsku 2010/2011 godinu: Borović Smajo
Ponosi škole:
1. Demić Džana
2. Žunić Amila
3. Islam Belmin
4. Alić Amera
5. Muminović Azra
6. Avdić Faris
7. Muratspahić Elma
8. Krečo Emira
9. Viteškić Nejra
2009 - 2010
2008 - 2009
Učenik generacije za školsku 2008/2009 godinu: Kulašin Nedim
Ponosi škole:
1.Bejtović Bariš
2. Ćorović Fejsa
3. Golić Merima
4. Krilašević Suad
5. Merdžanić Lana
6. Merzić Azra
7. Musić Kenan
8. Omerbašić Ajla
2007 - 2008
Učenik generacije za školsku 2007/2008 godinu: Borović Hadidža
Ponosi škole:
1.Aljić Nedim
2.Bajrić Nejra
3.Imširević Hana
4.Islam Dino
5.Odobašić Faris
6.Vejzalajbegović Amina
7.Zajmović Nermana
Sekcije
Br. | Naziv sekcije | Nastavnik – voditelj | |
1. | Recitatorska sekcija II-IV | Aida Prašović | |
2. | Ritmička sekcija III | Merita Hadžić i Ismić Edina | |
5. | Dodatna nastava iz engleskog | Elam Voloder | |
6. | Mali englezi | Almin Demir | |
7. | English Club | Esma B. Burza | |
8. | Prva pomoć | Sarvan Binasa i Ćatić Ajva | |
9. | Znakovni jezik | Elvira Salčin | |
10. | NUS | Račić Hanka | |
11. | Novinarsko – fotografska | Amra K. Kamenjaš i Alma Pašalić | |
12. | Moralnost, duhovnost i tradicija | Azra Mušović | |
14. | Informatička sekcija | Husić Haris | |
15. | Ekološka sekcija | Kalamujić Amina | |
16. | Folklorna sekcija | Grubešić Alma i Fejzić Vildana | |
17. | Hor/orkestar | Sabin Čelik | |
18. | Lutkarsko-dramska sekcija | Lejla M. Popović i Mirela Babić | |
19. | Mali genijalci | Amila Radončić | |
20. | Košarkaška sekcija | Nedžad Osmanović | |
21. | Odbojkaška sekcija | Imširović Mirsad | |
22. | Nogometna sekcija | Adin Leka | |
23. | Likovna sekcija I | Hamida Memišević | |
24. | Likovna sekcija V- IX | Amra Đaltur | |
25. | Recitatorsko – literarna sekcija | Mujčinović Hamida | |
26. | Šahovska | Borović Nusret | |
27. | Dramska sekcija V – IX | Schaffer Anesa | |
28. | Civitas | Amra Bećirspahić | |
29. | Dramsko – recitatorska I | Lejla Dacić | |
30. | Mladi fizičari | Junuzović Aleksandra | |
31. | Mladi geografi | Enisa Kulašin | |
32. | Historijska sekcija | Suada Husičić | |
33. | Mladi kreativci | Vreto Ismeta | |
34. | Dodatna nastava iz njemačkog jezika | Elma Adilović-Sijerčić | |
35. | Robotička sekcija | Indira Lepić | |
36. | Ritmička sekcija I | Šeila Zaimović | |
37. | Botanička sekcija | Mediha Kršo | |
38. | Likovna sekcija III | Senada Dizdarević | |
39. | Mali hor i ples | Aida Bašić i Anesa V. Halilović | |
40. | |||
41. |